Tweede bijeenkomst De Angstfabriek 17 juni
Op veler verzoek herhalen we onze bijeenkomst in De Angstfabriek. En dat weer op een opmerkelijke locatie in de stad Utrecht. Deze bijeenkomst speelt zich af in een fictieve fabriek op het Berlijnplein in Leidsche Rijn waarin je op een theatrale manier wordt meegenomen in een wereld van alarmerende krantenkoppen en suggestieve nieuwsberichten. Die worden professioneel geproduceerd, getest en uitgerold. Daar ga jij als 'fabrieksarbeider' mee aan de slag.
De Angstfabriek in restaurant Venster
3541 CN UTRECHT
De Angstfabriek is een theatrale pop-up experience, ontwikkeld door Critical Mass. Critical Mass ontwikkelt tentoonstellingen, installaties, films en games die ogen openen en mensen laten reflecteren op hun eigen houding en gedrag. Zo worden gesprekken op gang gebracht en worden mensen geactivereerd om zich in te zetten voor een inclusieve samenleving.
De Angstfabriek zit in restaurant Venster, Berlijnplein 520 in het Utrechtse Leidsche Rijn.
Op vijf minuten lopen is er station Leidsche Rijn. Er is naast het Berlijnplein ook voldoende parkeergelegenheid (parkeergarage Berlijnplein).